Ру
logo

ВИВІСКИ КИІВ

(044) 000-00-00 

(067) 879-28-85 
(063) 387-98-69  

(099) 331-58-46  
м.Київ, вул.Тургенєвська 82 а, оф. 102 (метро Лук'янівська)

Головна > Виготовлення вивісок
Виготовлення вивісок

Наша компанія пропонує послуги з виробництва вивісок, світлових коробів, оформлення фасадів та вхідних груп.

Яскрава і красива вивіска це обличчя будь-якої фірми, до розробки, проектування та виробництва вивіски необхідно підходити з належною увагою. Саме від того, як буде оформлена, наприклад крамниця, багато в чому залежить її подальший успіх.

На даний момент, ми раді запропонувати нашим клієнтам виробництво найрізноманітніших об'єктів зовнішнього і внутрішнього оформлення, в тому числі виробництво і монтаж світлових коробів (лайт-боксів), що не світлових щитів з зовнішнім підсвічуванням, об'ємних літер, панель - кронштейнів, окремо розташованих стел.

Сьогодні найпоширенішими методами оформлення є:
1. Світловий короб.

Світлові короби- Це найпоширеніший вид конструкцій при виготовленні фасадних вивісок. Застосовується, як для зовнішнього так і внутрішнього
рекламно-інформаційного оформлення приміщення. Для підсвічування зображення застосовується джерела світла які розташовані всередині короба. Зазвичай для цього застосовують люмінесцентні лампи. Світлові короби широко застосовуються і користуються великим попитом у наших замовників. Це відбувається в наслідок їх відносно невисокій вартості по відношенню до інших видів зовнішньої реклами. Світловий короб є яскравим і таким, що впадає в очі оформленням будь- то крамниця, кафе, ресторан або салон краси. Виготовлення табличок

Є багато технологій за якими виготовляють світлові короби і велика різноманітність матеріалів застосовуваних у їх виробництві. Основа короба - металевий каркас, який служить силовим елементом конструкції і приймає на себе всі навантаження. Як рекламного носія в основному використовують банер з повнокольоровим друком, світлопропускаючий пластик, а також композитні матеріали з фрезеруванням тексту, якщо необхідно світіння написів на несвітлому тлі.
2. Панель-кронштейн.

Панель-кронштейн - Це двостороння конструкція для розміщення на ній реклами та інформації. Її головна особливість полягає в тому, що її рекламне поле розташоване перпендикулярно руху потоку пішоходів і транспорту. Панель-кронштейн монтуються на стінах будівель або власних опорах.

Поділяються на:                     
несвітлові                     
плоскі                     
об'ємні                     
з внутрішньою підсвіткою

Розміри панель-кронштейнів, які розміщуються на стіні будівлі, залежать від архітектурних особливостей будівель і для кожного конкретного випадку повинні бути затверджені архітектором району, населеного пункту, міста. В якості лицьової поверхні панель-кронштейни зазвичай використовують: акрил або стільниковий полікарбонат. .

3.Світлові букви і знаки.

Для прикраси фасаду застосовують об'ємні буквиі знаки з внутрішньою підсвіткою. Вони можуть бути виконані із застосуванням таких технологій підсвічування:
світлова лінта                     
відкритий неон                     
світлові грані                     
контурне підсвічування
й т.д.

Виготовляються букви і знаки із застосуванням матеріалів в залежності від обраної технології підсвічування

Вибір тієї чи іншої конструкції для оформлення підприємства залежить від місця розташування об'єкта оформлення, особливостей фасаду будівлі, вимог помітності з різних місць, бюджету виділеного на оформлення. Зверніться до нас, і ми підберемо для Вас оптимальний варіант оформлення з урахуванням особливостей саме Вашого замовлення.

Шановні відвідувачі, якщо Ви не побачили на нашому сайті потрібні для Вас таблички - надішліть запит нашим менеджерам, заповнивши невелику форму. Ваше звернення дуже важливе для нас!Дякуємо за співробітництво


У нашій компанії Ви можете замовити такі таблички:
Офісна табличка
Таблички на двері
Таблички на двері туалету
Паління заборонено    TABLICHKA2.KIEV.UA - Офісні та інформаційні таблички із пластику та металу

    Контакти: м.Київ, вул.Тургенєвська 82 а, оф. 102 (метро Лук'янівська)
    Години роботи: Будні з 9-00 до 18-00 (субота і неділя - вихідний)
    Телефон: +38 (067) 879-28-85
    E-mail: tablicha1@gmail.com