Укр
logo

ГРАВЕРТОН

(044) 000-00-00 

(067) 879-28-85 
(063) 387-98-69  

(099) 331-58-46  
м.Київ, вул.Тургенєвська 82 а, оф. 102 (метро Лук'янівська)

Головна > Технології друку по металу "Гравертон" і "Мастертон"


    Технології друку по металу "Гравертон" і "Мастертон"

Технологія гравертон, як один із способів нанесення друку на металеву поверхню з'явилася на українському ринку порівняно нещодавно. Однак, незважаючи на інноваційність технології, багато фірм, що спеціалізуються на виготовленні сувенірної та поліграфічної продукції, досить активно почали впроваджувати її в роботу. Популярність гравертона цілком виправдана - технологія вирізняється своєю порівняно низькою вартістю, простотою і забезпеченням широкого спектра можливостей.

Гравертон, як правило, використовується в процесі виготовлення накладок і шильдіків, пам'ятних сувенірів, офісних табличок, дипломів, фамільних гербів і кухлів. Загалом, скрізь, де виникає потреба в нанесенні зображення на метал. Для нанесення друку використовується метод сублімації.

Гравертон: технологія нанесення зображення

Спочатку зображення розробляється в кольоровому або чорно-білому варіанті. Важливо, щоб саме зображення мало досить високі показники дозволу - саме це дозволить зробити малюнок максимально чітким і контрастним.

За допомогою спеціальних сублімаційних фарб малюнок "вирушає" на папір. Отримане зображення накладається на металеву поверхню і розміщується під спеціальний прес, покритий шаром поліестеру. Проводиться температурна обробка пресованої картинки певну кількість часу. Усе! Після того, як виріб охолоне до нормальної температури, його можна використовувати.

Американська технологія "Мастертон"

Технологія "Мастертон" створена спеціально для того, щоб мати можливість перенести на металеву поверхню графічне зображення в лічені хвилини. Саме за цією технологією нерідко виробляються престижні нагороди, сертифікати та дипломи, офісні таблички, сувенірну продукцію і не тільки. "Мастертон" можна використовувати в рекламних цілях, зробити будь-яку продукцію персоналізованої, розмістити на ній логотипи компанії або рекламну інформацію.

Для того, щоб переносити зображення на метал, використовуються спеціальні металеві пластини "Мастертон", різак, термопрес, а також особливий тонер для лазерного принтера. Сама по собі технологія неймовірно проста.

Малюнки розробляються за допомогою графічних програм на звичайному комп'ютері. Після цього в лазерний принтер поміщає картридж з тонером "Мастертон" (він може бути монохромним або для повноколірного друку). Зображення роздруковується в дзеркальному відображенні на звичайному папері.

Металева пластина "Мастертон" вирізається різаком до потрібних розмірів. З неї знімається плівка, призначена для захисту пластини. Роздруковане зображення кладеться зверху на пластину. Спеціальний термопрес протягом 15 секунд прогріває пластину з малюнком, що викликає процес вбирання тонера в поверхню пластини. Зображення, яке на ній з'являється, просто впроваджується в поверхню. Залишається тільки зняти папір і користуватися пластинами за призначенням.Оформити замовлення на Виготовлення табличок з металу, можна відправивши лист на електронну пошту tablicha1@gmail.com або зателефонувавши по телефону (067) 879-28-85

Табличка з повнокольоровим друком
виготовлена за технологією "Мастертон"


Шильди з металу


Табличка переговорна
з металу


Табличка переговорна
з металуМеталевий шильд на приладову панель обладнання


Ціни на таблички
Алюміній
(термодрук)
Пластик
(гравірування)
Пластик
(аплікація)
Пластик
(Повнокольоровий)
Алюмінієвий
профиль
Розмір 30*10 см 150 грн/шт 170 грн/шт 120 грн/шт 150 грн/шт +200 грн/шт
Розмір 30*20 см 250 грн/шт 270 грн/шт 170 грн/шт 200 грн/шт +300 грн/шт
Розмір 40*30 см 600 грн/шт 620 грн/шт 300 грн/шт 350 грн/шт +450 грн/шт

Шановні відвідувачі, якщо Ви не побачили на нашому сайті потрібні для Вас таблички - надішліть запит нашим менеджерам, заповнивши невелику форму. Ваше звернення дуже важливе для нас!Дякуємо за співробітництво


У нашій компанії Ви можете замовити такі таблички:
Офісна табличка
Таблички на двері
Таблички на двері туалету
Салон краси    TABLICHKA2.KIEV.UA - Офісні та інформаційні таблички із пластику та металу

    Контакти: м.Київ, вул.Тургенєвська 82 а, оф. 102 (метро Лук'янівська)
    Години роботи: Будні з 9-00 до 18-00 (субота і неділя - вихідний)
    Телефон: +38 (067) 879-28-85
    E-mail: tablicha1@gmail.com