Ру
logo

ВИГОТОВЛЕННЯ ТАБЛИЧОК

(044) 000-00-00 

(067) 879-28-85 
(063) 387-98-69  

(099) 331-58-46  
м.Київ, вул.Тургенєвська 82 а, оф. 102 (метро Лук'янівська)

НАШІ НОВИНИ

  • З настанням весни у багатьох починається дачний сезон. У нас можна замовити табличку на будинок.
  • Найбільш затребувані Розміри настільних табличок.
  • У нас на сайті ви можете ознайомитися зі статтями про таблички: Як вибрати табличку

НАШІ АКЦІЇ

В наявності є настільні таблички зі змінною інформацією
розміром 300* 105 мм і 210* 80 мм


таблички на стіл

Офісні таблички

Інформаційні таблички на двері. Помітні і функціональні, вони створюють сприятливе враження про компанію з першого погляду, доносять до цільової аудиторії важливу інформацію і спрощують пошук. Таблички з символікою фірми, з номерами кабінетів і назвою служб, виконані в одному стилі, будуть позиціонувати вашу компанію в очах потенційних клієнтів, як успішну і серйозну.

3  
Офісні таблички з металу  Виготовлення табличок з металу

Фасадні таблички

Фасадні таблички розташовуються на фасадах магазинів, кафе, офісних будівель
  Фасадна табличка  Табличка на фасад


Плакетки, сертифікати, нагородні дипломи

Тут ви знайдете інформацію і зможете замовити таку продукцію як плакетки, нагородні дипломи, вітальні адреси, листи подяки та сертифікати дилерам

  Нагородний диплом  Подарунковий сертифікат
Навігаційні системи для офісів і бізнес центрів

Наша компанія виготовляє елементи навігаційних систем в бізнес центрах і офісних будівлях. Інформаційні стенди, підвісні таблички, флагової покажчики і т.д. є невід'ємними елементами навігації.

  Підвісна табличка  Навігаційний стендІнформаційні стенди

Інформаційні стенди - невід'ємна частина дизайну фасадів банків, магазинів, ресторанів, офісів і бізнес центрів. Креативно оформлені фасадні таблички на замовлення, мабуть, найефективніший і простий спосіб зацікавити і викликати довіру клієнтів.

    Інформаційній стенд  Стенд для школи
Таблички розпорядчі та забороняючі

Таблички "Палити заборонено", таблички "Місце для паління", таблички "Ведеться відеоспостереження"

  Табличка не курити  Табличка місце для куріння

Интер'єрні літери

Об'ємні і інтер'єрні літери дозволяють добиватися фірмам потрібного ефекту від потенційних клієнтів. Що частіше за все впадає вам в очі, коли ви йдете по вулиці? Звичайно, великоформатні зображення і гігантські конструкції на фасадах. Ось він барвистий світ реклами у всій красі!

  Об'ємні букви  інтер'єрні літери


Вироби із пластику Пластикові кишені

Виготовлення офісних табличок з металу і пластика

Компанія спеціалізується на виготовленні інформаційних і офісних табличок, об'ємних літер, рекламних конструкцій, вивісок, стендів та вказівників з металу, пластику та акрилу. Будучи лідером в даному сегменті, ми маємо значний список досягнень і можемо запропонувати своїм клієнтам широкий асортимент продукції і найвигідніші у Київі умови співпраці. Ми готові до обговорення будь-яких ідей з замовниками: від виготовлення табличок з алюмінію для підтримки корпоративного стилю компанії, до виробництва ефектних бейджів для проведення виставок і презентацій.

У чому перевага виготовлення табличок на замовлення?

Коли замовник безпосередньо працює з виконавцем продукції він може бути впевнений, що кінчений продукт буде готовий в обумовлені терміни, мати обґрунтовану ціну і повністю відповідати поставленим запитам. Наша компанія не тільки розробляє і виробляє таблички, об'ємні букви, рекламні конструкції, вивіски, стенди і покажчики, а й займається монтажем та обслуговуванням своїх виробів.

Ми постійно знаходимо, освоюємо і розробляємо нові технології виробництва. Широко застосовуючи в своїй практиці лазерну різку, гравіювання і сублімаційний друк. Активно працюємо з металом, пластиком, акрилом та оргстеклом. Серед наших постійних клієнтів - корпорації та громадські організації, офісні та торгові центри, дизайн-студії і магазини.


Ось тільки кілька причин, що б замовити таблички в нашій компанії:
• Терміни виконання замовлення. Наявність власного виробництва та висококваліфікованих співробітників. Наша компанія має можливість в найкоротші терміни без втрати якості виготовити Ваше замовлення. Зазвичай на невеликі замовлення термін виконання від 3 днів.
• Ціни на продукцію. Продукція високої якості не може коштувати дешево, тому ми не можемо похвалитися копійчаними цінами.
• Матеріали. На своєму виробництві ми використовуємо тільки якісні матеріали.
• Кур'єрська служба. У нас є можливість доставляти готові тиражі своїм клієнтам. Вартість кур'єрської доставки від 50 гривень. З регіонами ми працюємо через транспортні компанії.


пластикові
Пластикові таблички з повнокольоровим друком, виготовлені на замовлення - ідеальний варіант для оформлення рекламної продукції будь-якої площі зі складним зображенням і фотографією. Всі зображення на пластику ПВХ відрізняються високою чіткістю, тонкими колірними градаціями і стійкістю до зовнішнього впливу. Таблички залишаються невразливими протягом довгого часу, спокійно переносять негоду і будь-яку чистку. Однакова висока якість передачі кольору.

Пластик це перспективна база
Пластик це перспективна база для небанальних ідей. По-перше, пластик ПВХ завжди декоративний. Матовий, напівпрозорий або кольоровий, він завжди виглядає ефектно. Саме тому послуга «виготовлення табличок з аплікацією» в Києві користується величезним попитом. Наша компанія, маючи найкраще устаткування і фахівців, виконує нанесення зображень на пластик без будь-яких спотворень і дефектів. Виглядає такий продукт презентабельно і надійно. Є гідною альтернативної табличок з металу.

Табличка на двері, стіл, офіс
Ми допоможемо вам домогтися виключного результату і виготовимо табличку на двері, стіл, офіс, будинок або крамницю з двошарового пластику методом лазерного гравірування. У нас ви можете поекспериментувати з кольором, конфігурацією, формою і розміром таблички. Підібрати цікавий шрифт, текст і малюнок. Професійно виконуючи гравіювання написів, логотипів і монограм, ми пропонуємо замовнику одночасно ефективний навігаційний і рекламний інструмент, і абсолютно незгладимий продукт.

ПВХ
Займаючись виготовленням неодмінного атрибута офісів і кабінетів - табличок з металу на замовлення, основну увагу ми приділяємо презентабельному дизайну товару. Щоб напис на табличці була чіткою і рельєфною ми використовуємо товсті листи металу (нержавіюча сталь, дюраль, латунь і оцинковане залізо). До основних переваг металевих табличок з термодруком можна віднести - тривалий термін служби, невелика вага і бездоганний зовнішній вигляд. За допомогою табличок легко підкреслити стиль.

    TABLICHKA2.KIEV.UA - Офісні та інформаційні таблички із пластику та металу

    Контакти: м.Київ, вул.Тургенєвська 82 а, оф. 102 (метро Лук'янівська)
    Години роботи: Будні з 9-00 до 18-00 (субота і неділя - вихідний)
    Телефон: +38 (067) 879-28-85
    E-mail: tablicha1@gmail.com