Ру
logo

ТАБЛИЧКИ ПОКАЖЧИКИ

(044) 000-00-00 

(067) 879-28-85 
(063) 387-98-69  

(099) 331-58-46  
м.Київ, вул.Тургенєвська 82 а, оф. 102 (метро Лук'янівська)

Головна > Покажчики

Покажчики в торгові центри, офіси, магазиниПластиковий покажчик


Це табличка, на якій вказується назва фірми, відділу або підрозділу, й є стрілка, яка вказує напрямки руху до мети.

Табличка з пластику


Пластиковий покажчик


Настінні покажчики з ПВХПідвісні покажчики


Підвісний покажчик-це та ж табличка покажчик, але монтується вона до стелі, підвісні покажчики, як правило, використовуються для позначення напрямку руху до ліфтів чи сходів, або для позначення холів, поверхів і приміщень

Підвісний покажчик
у офісному центрі


Підвісна табличкаПрапорові покажчики


Прапоровий покажчик, це табличка, закріплена на стіні торцевим кріпленням, робоча поверхня прапорового покажчика орієнтована по ходу руху і добре читається в коридорах і холах, використовується для позначення сходів, ліфтів, приміщень загального користування (кафе, туалетів, кімнат для паління, кімнат).

Прапорова табличка


Прапорова табличка


Прапорова табличка
Системи покажчиків для офісів. Таблички покажчики

Дбаєте про своїх клієнтів, цінуєте їх комфорт і час? Бажаєте залучити більшу кількість відвідувачів в свій офіс? Забезпечте їх необхідною інформацією - розмістіть покажчики на вулицях міста, на фасаді свого будинку і всередині нього - на дверях кабінетів, в коридорах, в холі. Це допоможе вашим потенційним клієнтам знайти вашу компанію і зорієнтуватися в ваших приміщеннях.

Покажчики - не тільки інформаційне, а й потужний рекламний засіб, в короткий та непримусовій формі привертає увагу вашої цільової аудиторії. І вже якщо вам вдалося заволодіти увагою клієнта, то до зацікавленості і спонукання зайти до Вас - один крок. Важлива якість таких рекламних матеріалів - економічність. Коштують вони зовсім недорого, служать довго, а вплив роблять, часом, не менш сильний, ніж великомасштабні конструкції і дорогі акції. Ставлення цільової аудиторії до цих виробів - позитивне, адже вони сприймаються не як нав'язлива реклама, а як необхідна інформація, яка допомагає орієнтуватися на місцевості.

Існує особливий тип інформаційних конструкцій, зовнішній вигляд, розмір і порядок розміщення яких регламентується нормативними документами. Ці вироби служать для забезпечення безпеки людей. Це забороняючі, огороджувальні, застережливі таблички. Вони розміщуються в небезпечних місцях, біля входів на об'єкти спеціального призначення й так далі.

Зазвичай на таблички наносять мінімальну кількість інформації, що розташовується в одну-три рядки: назва підприємства, напрямок руху, відстань, телефон і адресу, логотип. Зазвичай цього цілком достатньо для виконання виробом своїх функцій. Дизайн виробів може бути будь-яким, але, як правило, оформляють їх в корпоративному стилі та відповідній кольоровій гамі.

За способом виробництва, конструкції, формою, розміром, матеріалом, методам нанесення інформації розрізняють безліч видів цих виробів. Вони можуть виготовлятися з: пластику, композиту, металу, дерева, паперу, картону. Інформація на них наноситься методами аплікації, шовкотрафарету, лазерного різання або гравіювання. Вироби можуть бути світловими або несвітловими. За способом монтажу існують такі типи цих рекламних конструкцій: окремо стоять і підвісні покажчики. Останні можуть кріпитися безпосередньо на поверхнях (стінах, дверях) або на спеціальних консолях і власниках.

Розташовувати ці рекламні конструкції можна двома способами: вздовж напрямку руху пішоходів або транспорту і поперек. Природно, ті вироби, які розміщені "обличчям" до аудиторії, більш помітні і чинять сильніший вплив. Однією з найпоширеніших і зручних форм виробів є прапорові покажчики, що розташовуються перпендикулярно напрямку руху аудиторії.

Наша компанія пропонує розробку дизайну і створення різних типів покажчиків відповідно до побажань клієнтів. Відмінні риси нашої продукції: естетичність, високу якість, довговічність, надійність і приваблива ціна.

Звертайтеся, ми з радістю виготовимо для вас будь-які рекламні та інформаційні конструкції.Ціни на таблички
Алюміній
(термодрук)
Пластик
(гравірування)
Пластик
(аплікація)
Пластик
(Повнокольоровий)
Алюмінієвий
профиль
Розмір 30*10 см 150 грн/шт 170 грн/шт 120 грн/шт 150 грн/шт +200 грн/шт
Розмір 30*20 см 250 грн/шт 270 грн/шт 170 грн/шт 200 грн/шт +300 грн/шт
Розмір 40*30 см 600 грн/шт 620 грн/шт 300 грн/шт 350 грн/шт +450 грн/шт

Шановні відвідувачі, якщо Ви не побачили на нашому сайті потрібні для Вас таблички - надішліть запит нашим менеджерам, заповнивши невелику форму. Ваше звернення дуже важливе для нас!Дякуємо за співробітництво


У нашій компанії Ви можете замовити такі таблички:
Офісна табличка
Таблички на двері
Таблички на двері туалету
Паління заборонено    TABLICHKA2.KIEV.UA - Офісні та інформаційні таблички із пластику та металу

    Контакти: м.Київ, вул.Тургенєвська 82 а, оф. 102 (метро Лук'янівська)
    Години роботи: Будні з 9-00 до 18-00 (субота і неділя - вихідний)
    Телефон: +38 (067) 879-28-85
    E-mail: tablicha1@gmail.com