Ру
logo

АНТИВАНДАЛЬНІ СТЕНДИ

(044) 000-00-00 

(067) 879-28-85 
(063) 387-98-69   

(099) 331-58-46   
м.Київ, вул.Тургенєвська 82 а, оф. 102 (метро Лук'янівська)

Головна > Інформаційні стенди > Антивандальні стенди

    Антивандальні стенди

Ще один із найпоширеніших видів інформаційних стендів - це антивандальні стенди . Вони застосовуються для розміщення реклами в громадських місцях, наприклад в під'їздах або ліфтах житлових будинків, в установах, де не забезпечується достатня безпека розміщеної на таких стендах інформації. Також їх можна побачити в школах і навчальних закладах.

Зокрема, наша компанія розробляла і виготовила інформаційні стенди, антивандальні стенди в ліфти.

В антивандальних стендах вся або частина розміщеної інформації закрита захисним матеріалом і доступна тільки обмеженому колу людей. Це захищає розміщувану інформацію від зривів, розкрадань, або внесення змін в розміщені матеріали, й так само захищає від зовнішніх чинників (вологи, пилу й т.д.). При виготовленні антивандальних стендів використовуються важкозаймисті матеріали. Металевий профіль, акрилове скло, підкладка з полістиролу, пластику ПВХ, або металу. Для обмеження доступу до рекламних матеріалів використовуються різні види запорів і закриваючих механізмів. Наша компанія за бажанням замовника розробляє конструкцію стенду, дизайн і макет антивандального стенду відповідає вимогам протипожежної безпеки й обмеження доступу до вмісту стенду, а також завданням, які повинен виконувати стенд. Кріплення таких стендів проводиться за допомогою саморізів або шурупів розміщених в захищеній частині інформаційного антивандального стенду, що так само ускладнює демонтаж або розкрадання всієї конструкції.


Ось кілька варіантів виготовлення антивандальних стендів.


Антивандальні стенди Стенди


Інформаційний стенд Стенд з кішенями

Шановні відвідувачі, якщо Ви не побачили на нашому сайті потрібні для Вас таблички - надішліть запит нашим менеджерам, заповнивши невелику форму. Ваше звернення дуже важливе для нас!Дякуємо за співробітництво


У нашій компанії Ви можете замовити такі таблички:
Офісна табличка
Таблички на двері
Таблички на двері туалету
Паління заборонено    TABLICHKA2.KIEV.UA - Офісні та інформаційні таблички із пластику та металу

    Контакти: м.Київ, вул.Тургенєвська 82 а, оф. 102 (метро Лук'янівська)
    Години роботи: Будні з 9-00 до 18-00 (субота і неділя - вихідний)
    Телефон: +38 (067) 879-28-85
    E-mail: tablicha1@gmail.com