Ру
logo

НАГОРОДНІ ДИПЛОМИ

(044) 000-00-00 

(067) 879-28-85 
(063) 387-98-69  

(099) 331-58-46  
м.Київ, вул.Тургенєвська 82 а, оф. 102 (метро Лук'янівська)

Головна > Плакетки і дипломи

    Плакетки

Наша компанія рада запропонувати вашій увазі таку важливу продукцію з розряду подарунків і нагород як подарункові плакетки, нагородні дипломи та вітальні дипломи. З появою нових технологій паперові варіанти вітальних дипломів і грамот здають свої позиції. Маючи досить солідний і презентабельний вигляд, нагородні плакетки самі, є нагородами і не йдуть не зрівняються з їх паперовими побратимами.

І так давайте розберемося які матеріали й технології застосовуються в Нашій компании для виготовлення даного виду продукції.

Технології:
1. Лазерне гравіювання
2. Гравертон (перенесення чорно білого зображення на метал)
3. Мастертон (перенесення повнокольорового зображення на метал)

Матеріали:             
1. Для основи використовуються плакетки з дерева наступних стандартних кольорів (горіх, вишня) і стандартних розмірів (100 * 150 мм, 150 * 200 мм, 200 * 250 мм, 250 * 300 мм).

Нагородні дипломи і сертифікати Нагороди й сувеніри, дипломи нагородні, дипломи купити в Київ Друк на металі Нагородні дипломи Сертифікати, дипломи і плакетки Купити Нагородні дошки, плакетки, виготовлення нагородних дипломів, вітальних дипломів Плакетки з металу Виготовлення грамот і сертифікатів на замовлення Нагородні дипломи, подарункові дипломи, золоті Подарункові та вітальні грамоти Плакетка, колір вишня Плакетка, колір орех


Накладки виготовляють з листових матеріалів:             
2. Алюміній різних забарвлень. Лист металу має товщину 0,6 мм. Нижче наведені зразки кольору стандартних забарвлень металевих пластин використовуваних нами в процесі виготовлення нагородних плакеток, подарункових сертифікатів і подарункових дипломів.

Сублімація


3. Двошаровий пластик різних кольорів
4. Алюмінієвий профіль. Він іноді використовується при виготовленні виробів за індивідуальними ескізами, і замовник відмовляється від використання дерев'яних підкладок

Фахівці нашої компанії (починаючи від менеджера, дизайнера і майстрів на виробництві) докладають всю свою майстерність при виготовленні подарункових плакеток. І наші клієнти завжди залишаються задоволені результатами роботи фахівців нашої фірми. І довіряючи виготовлення замовлення в нашій фірмі, клієнти завжди впевнені, що замовлення буде виконано в строк і з найкращою якістю.

Терміни виготовлення вітальних і нагородних дипломів в нашій компанії становить від 3 до 7 робочих днів з моменту оплати (надходження грошових коштів на наш рахунок) і затвердження макета майбутнього виробу. Оплата здійснюється за безготівковим розрахунком. Вартість вже включає ПДВ.

Оформити замовлення на виготовлення подарункових сертифікатів, дипломів та плакетки, можна надіславши листа на електронну пошту tablicha1@gmail.com або зателефонувавши по телефону (067) 879-28-85

Шановні відвідувачі, якщо Ви не побачили на нашому сайті потрібні для Вас таблички - надішліть запит нашим менеджерам, заповнивши невелику форму. Ваше звернення дуже важливе для нас!Дякуємо за співробітництво


У нашій компанії Ви можете замовити такі таблички:
Офісна табличка
Таблички на двері
Таблички на двері туалету
Паління заборонено    TABLICHKA2.KIEV.UA - Офісні та інформаційні таблички із пластику та металу

    Контакти: м.Київ, вул.Тургенєвська 82 а, оф. 102 (метро Лук'янівська)
    Години роботи: Будні з 9-00 до 18-00 (субота і неділя - вихідний)
    Телефон: +38 (067) 879-28-85
    E-mail: tablicha1@gmail.com